© 2023 by GOOD TO EAT. Proudly created with Wix.com

  -  HİZMETLERİMİZ -

  AÇIKYEŞİL

  Meze&Catering

   

   

  Taşıma veya Yerinde Yemek Servisi:

   

  İş yerinde her gün yemek çözümü arayan firmalar ve fabrikaların en büyük yardımcısıyız. Hem fiyat, hem de kalite avantajları ile, harika menülerimizi sizlere getiriyoruz.

   

  Kokteyller, Kutlamalar, çeşitli organizasyonlar:

  Sizler de kuruluşunuzun veya özel organizasyonunuzun;  tanıtım, toplantı, anma, kutlama gibi önemli günlerinde, konuklarınızı, kusursuz bir ziyafet ikramı ile hoşnut etmek istiyorsanız “Açık Yeşil Meze & Catering' i arayınız...

  “Açık Yeşil Meze – Catering”, 50 - 3000 kişi arasındaki davetlilerinizi ağırlama kapasitesine sahip olup, dilediğiniz her yerde, istediğiniz atmosferi yaratarak, size tam anlamı ile yardımcı olacaktır. Size sadece kendi verdiğiniz davete konuk olarak katılmak kalacaktır.

  Lokanta:

  Ana merkezimizin hemen giriş katında, sizlerden gelen yoğun istek üzerine açtığımız 150 kişilik “Açık Yeşil Lokanta" 2014 yılında hizmete girmiş olup, öğle yemeği servis etmektedir. Günlük taze ve gıda mühendisimizin özel hazırladığı menüler her gün farklı tatları size sunmaktadır. Tabldot, meze, mantı ve ızgara çeşitlerimiz ve dönerimiz mevcuttur.

   

  Hijyen ve kalite değişmez kuralımızdır.